مجله فرنام‌بیوتی

لاک پاک کن اسفنجی ساروما

یکی دیگر از انواع اشکال لاک پاک کن ها، لاک پاک کن اسفنجی ساروما است یا بهتر است اینگونه بیان کنم “لاک پاک کن شگفت انگیز اسفنجی ساروما” ساخته شده در کارخانه فرنام آرنا که تصویر آن را در بالا مشاهده می کنید.

ویژگی های ظاهری لاک پاک کن اسفنجی ساروما

این نوع لاک پاک کن که بسته بندی آن در بطری پلی اتیلن است که درون آن اسفنجی قرارداد داده شده که به منظور فرو بردن انگشت در آن، از سمت بالا به صورت صلیبی برش داده شده است . و محلول لاک پاک کن که به منظور حل کردن لاک روی ناخن فرموله شده و درون آن ریخته شده است که به دلیل اقبال عمومی به ناخن های کاشت، محلول آن بدون استون و مناسب برای ناخن های کاشت و معمولی در نظر گرفته شده است.

همانطور که در معرفی محصولات دیگر از خانواده لاک پاک کن های ساروما گفته شد استفاده از استون به دلیل قدرت بالای حلالیت آن مناسب پاک کردن لاک ناخن های کاشته شده نمی باشد. زیرا باعث از بین بردن تدریجی خود ناخن کاشته شده که جنس آن از مواد شیمیایی است و استحکام و مقاومت آن به اندازه ناخن طبیعی انسان نمی باشد.

روش استفاده

روش استفاده از لاک پاک کن اسفنجی ساروما به این صورت است که پس از باز کردن درب آن ناخن لاک زده را به از بالای اسفنج و از محل برش خورده تا جایی که می توانیم به درون آن فرو می بریم تا با فشردن آن ناخن لاک زده شده به حلال آغشته شود و حلال فرموله شده کار خود را که همان حل کردن لاک ناخن می باشد انجام دهد و سپس به آرامی به یک سمت می چرخانیم و پس از پاک شدن لاک ناخن آنرا خارج کرده و انگشت دیگر را پاک می کنیم و به همین ترتیب لاک تمام ناخن های خود را پاک می کنیم.

استفاده بسیار آسان از مزیت های لاک پاک کن اسفنجی که بعضا تحت عنوان لاک پاک کن انگشتی هم نامیده می شود است اما شگفت انگیز بودن آن به دلیل سرعت باور نکردنی در پاک کردن لاک ناخن است و مشاهدات مان حس شگفتی مصرف کنندگان پس از آزمودن آن را به دفعات نشان داده است.

به دلیل اینکه اکثریت مصرف کنندگان اینگونه تصور می کنند که فشار پد بر روی ناخن و نیرویی که وارد می کنند باعث پاک کردن لاک می شود در صورتیکه که آغشته شدن لاک به حلال لاک پاک کن و اندکی مکث جهت آغشته شدن بیشتر و اثرگذاری آن است که باعث پاک شدن لاک ناخن می گردد و به دلیل ماهیت استفاده از لاک پاک کن اسفنجی که تنها نوعی از انواع لاک پاک کن هاست که مصرف کننده مهلت چند ثانیه ای آغشته شدن لاک ناخن خود را به حلال می دهد و شگفت انگیز بودن قدرت و سرعت لاک پاک کن اسفنجی را مشاهده می کنند.

مزیت استفاده از لاک پاک کن اسفنجی

یکی از مزیت های مهم و قابل تاکید لاک پاک کن غلبه بر چالش پاک کردن گوشه های ناخن است که در دیگر روشها بایستی زحمت زیادی را برای پاک کردن کامل گوشه های ناخن متحمل شد اما به دلیل آغشته شدن تمام و کمال کل ناخن در درون حلال لاک پاک کن اسفنجی است که باعث می شود تمام گوشه و کنارهای ناخن که دسترسی به آن مشکل است به صورت کامل پاک شود.

لاک پاک کن اسفنجی ساروما را می توان به وفور و به دفعات استفاده کرد. تنها کافی است بعد از هر بار استفاده درب بطری لاک پاک کن را به صورت محکم ببندید تا از تبخیر شدن حلال های درون بطری جلوگیری کنید. هر چند که این حلال ها به گونه ای فرموله شده اند که از حلال هایی که سرعت تبخیر آنها پایین است استفاده شده است اما در هر صورت محکم کردن درب بطری باعث جلوگیری بیشتر از تبخیر شدن می گردد.

رایحه ی استفاده شده در لاک پاک کن اسفنجی ساروما وظیفه انتقال احساس خوب به مصرف کننده را دارد تا پس از هر بار استفاده و به مدت چند ساعت رایحه مطبوع روی سطح ناخن و انگشت نشسته و استشمام می گردد. باز کردن درب لاک پاک کن اسفنجی کافی است تا عطر رایحه ی آن در فضای چند متری استشمام گردد و اتاق آکنده از رایحه لاک پاک کن می گردد.

تلاش همکاران در کارخانه فرنام آرنا و دیگر دست اندرکاران و تولید کنندگان مواد اولیه در کشور باعث شده است تا این محصول نسبت به نمونه مشابه خارجی از نظر کیفیت، با قیمتی به مراتب مناسب تر در شرایطی که قیمت ارز افزایش چشم گیری در سالیان اخیر داشته است عرضه گردد.

نوع بسته بندی در نظر گرفته شده برای محصول لاک پاک کن اسفنجی ساروما که بطری و درب آن از جنس پلی اتیلن است باعث می شود تا به دلیل ماهیت استفاده کردن از این نوع لاک پاک که روش آن در بالا توضیح داده شده که نگه داشتن بطری با یک دست و فرو بردن انگشت مورد نظر و چرخش درون آن است و به همین دلیل احتمال افتادن آن وجود دارد اما هیچ نگرانی از نظر شکنندگی و تخلیه محلول آن وجود ندارد. جنس نشکن بطری باعث نشکستن و ماهیت جاذب بودن اسفنج مانع تخلیه محلول می گردد. به دلیل مات بودن بطری نیز امکان مشاهده درون آن برای اطرفیان وجود ندارد در حالیکه در نمونه های مشابه شیشه ای خطر شکستگی و آسیب وجود دارد و دیده شده درون شیشه نکته ایست که به مذاق تعداد زیادی از مشتریان خوش نمی آید.

روش های خرید

این محصول از طریق سایت دیجی کالا و سایت فرنام بیوتی و گالری ها و دراوخانه های سطح شهر برای مصرف کنندگان محترم قابل خریداری است و برای فروشندگان و عرضه کنندگان محترم از طریق تماس با شرکت جهت درخواست و تقاضای اعطای نمایندگی پخش و خریداری از طریق سایت عمدکس مقدور می باشد.

در انتخاب نوع اسفنج استفاده شده در لاک پاک کن اسفنجی ساروما نیز ملاحظات فنی در نظر گرفته شده که نه به اندازه ای زیاد متراکم باشد که انگشت به درون آن فرو نرود و نه به اندازه ای کم متراکم باشد که اصطکاک کافی و لازم جهت پاک کردن در هنگام چرخش وجود نداشته باشد.

نکته ی مهم دیگر که هم برای مصرف کننده و هم برای زنجیره عرضه یعنی هم شرکت های پخش و هم فروشندگان و داروخانه های عرضه کننده این محصول وجود دارد این است که محصول لاک پاک کن اسفنجی ساروما به صورت وکیوم شده از درب کارخانه خارج می گردد تا مصرف کننده نهایی با خیال آسوده و امنیت خاطر با باز کردن پلمب بطری شروع به استفاده نماید و توزیع کنندگان و فروشندگان نیز کمترین نگرانی از تبخیر حلال یا کم شدن وزن محصول از زمان خرید تا زمان فروش نداشته باشند.

محلول لاک پاک کن پمپی ساروما در محیطی کاملا بهداشتی و دارای مجوز از سازمان صنعت و معدن و تجارت و سازمان غذا و دارو می باشد و دارای سیب سلامت و تحت نظارت ناظرین سازمان های ذیربط تولید می گردد

تمام آن چیزی که از لاک پاک کن اسفنجی انتظار دارید.

بدون استون

صرفه جویی در مصرف

مناسب برای ناخن های کاشته شده و طبیعی

تاثیر و سرعت شگفت انگیز

رایحه مناسب

سهولت در پاک کردن لاک گوشه های ناخن

سهولت استفاده

عدم شکستگی

بسته بندی زیبا

عدم تخلیه محلول در صورت افتادن

دارای مجوزهای قانونی

 

به دلیل استفاده از روغن های مفید فایده برای تقویت و نرمی ناخن ها، استفاده از این لاک پاک کن باعث خشکی ناخن نمی شود و حس لطافت و نرمی به همراه رایحه دلنشین اثرای است که با استفاده از این لاک پاک کن ماندگار می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *