درباره ما

کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی فرنام آرنا  پیشتاز در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، با به کارگیری مرغوب‌ترین مواد اولیه و به روزترین فرمولاسیون، از سال 1396 فعالیت خود را در یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین نقاط ایران زمین، شمال ایران آغاز نموده است. این مجموعه با برخورداری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه‌های مجهز و به کمک مهندسین و کارکنان متخصص و دلسوز و توانمند تلاش می‌کند تا با تولید محصولاتی باکیفیت و در بسته‌بندی‌ های شیک و زیبا، رضایت مشتریان خود را جلب نماید. هدف ما در این مجموعه جلب رضایت مشتریان و احترام به خواست و سلیقه ایشان است. این شرکت افتخار دارد تا از طریق تامین مواد اولیه با کیفیت بالا محصولاتی شایسته کاربران خود تهیه کند.

شبکه‌ی وسیع فروش و پخش محصولات در سراسر کشور و همچنین صادرات به کشورهای منطقه، باعث شده است تا مشتریان ما بتوانند به سهولت و در اسرع وقت محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

از افتخارات این شرکت کسب تاییدیه کیفیت از سازمان غذا و دارو بوده که نشان دهنده ی فضای مناسب کسب و کار در مجموعه است.

در حال حاضر انواع محصولات با برندهای دیمتا و ساروما با عصاره های صد در صد گیاهی تولید و عرضه می شود که به زودی محصولات جدیدی با برندهای فوق و تنوع گسترده­تر روانه‌ی بازار خواهد شد.